КЛУБ ПО ФЕХТОВКА “ФЛЕШ-М”

23-24.04.2016г.

На провелия се Балкански клубен шампионат в Пловдив (с международно участие), Кристина Щерева заедно с Десислава Симеонова и Антония Гичева са най-добре представилите се българи в отборната надпревара при жените на шпага и заслужено спечелиха сребърни медали като отстъпиха единствено на румънския отбор от Крайова.
При мъжете на рапира най-успешно беше състезанието за Атанас Атанасов, който след две взети елиминации, загуби за влизане в челната тройка и остана 6-ти в крайното класиране.

Коледен турнир 2015!

20.10.2015г.

Клуб “Флеш-М” отново с медал на рапира! На провелия си втори кръг от Купа България за мъже Матей Панчев успя да спечели сребърен медал!

КБ- 2 кръг

13.03.2015г.

С участие на Сателитния турнир в София – турнир от календара на Световната федерация по фехтовка (FIE)

20.02.2015г.

На 20.02.2015 се проведе Държавно първенство за момичета до 11г., на което след 4 победи и една взета елиминация, Михаела Димитрова завърши на второ място. Така тя спечели своя пръв медал по фехтовка! Браво!

Нашите рапиристи Стефан Томов и Стелиян Димитров играха за първи път на национално състезание в същия ден в категория момчета до 13г.. Те демонстрираха силен спортен дух и издържливост, което е и предпоставка за бъдещи спортни успехи. Успех занапред, момчета!

21.12.2014г.

Коледно парти и коледен турнир – нашата празнична комбинация!

още снимки от коледния турнир може да намерите ТУК.

21.09.2014

Състезанията от вътрешния календар за 2014г.-2015г. стартират с Купа България (първи кръг). Двамата представители от клуб “Флеш-М” застанаха един срещу друг за влизане в осмицата на България и след оспорвана битка Матей Панчев победи Денислав Тодоров с 15-13. Следващата среща бе с Георги Буров (клуб “Ескалибур”),  който загуби от нашия състезател с 15-11.

Матей взе среброто след като отстъпи на финала на Иън Нилсън (клуб “Олимпик”).

31.08.2014

С международен успех започваме спортно-състезателната година!
Кристина Щерева взе бронзов медал от турнира Ohrid Lake Cup провел се на 30-31 август.
Пожелаваме успешен сезон на всички състезатели от “Флеш-М”!

6.07.2014г.

Отборът ни в състав Матей Панчев, Денислав Тодоров, Атанас Атанасов и Петър Добранов станаха държавни шампиони на рапира на Държавното първенство-финали /5-6 юли 2014/!
Добавяме още една купа към колекцията!
Успешно завършване на сезона! Браво на всички!

5.07.2014г.

С медал и от Държавното първенство-финали за мъже и жени! Матей Панчев стана трети сред мъжете в индивидуалната надпревара на рапира!

21.06.2014г.

Матей Панчев със сребърен медал от провелото се днес Държавно първенство-финали за младежи!